Motto:  Už jako dětem ve škole se nám ztrácely červené pastelky, když jsme měli malovat rudou hvězdu. NAŠE JEEPY MĚLY VŽDY HVĚZDU BÍLOU! A od té doby se závislost na bílé hvězdě v kruhu u nás stále zvětšuje.....

 

Hi Rangers, přijměte pozvání na Novoroční jízdu Prahou 2021 od našeho kamaráda Sgt. Mirko Trubky.

HelloBoys2021.pdf (675770)

Pozvánka platí samozřejmě i pro všechny čtenáře našich klubových stránek!

g.M.
 

   Ahoj Vám všem, kteří se pravidelně každoročně scházíte na listopadovém Gen. štábu spolku Old Car Rangers.

 

   Po patnáctileté existenci spolku OCR je to poprvé, kdy se musíme smířit s tím, že Gen. štáb v takové podobě, na který jsme byli roky zvyklí, letos nebude. Čtrnáct let, vždy na poslední listopadový víkend, jsme se sešli s kamarády ze spřátelených klubů a zhodnotili proběhlý rok a naplánovali činnost na rok následující. Přípravu Gen. štábu měl dlouhé roky  na starosti vždy někdo ze starších, většinou zakládajících členů spolku. V loňském roce ale přišla změna. Přípravu a průběh Gen. štábu si vzal na starost Márty. Je jeden z mladších členů našeho spolku a zvládl to na výbornou. Právě tito skvělí, mladší členové spolku dávají nám starým dědkům v klubu naději, že se tu rodí nová parta našich následovníků. Márty, díky za loňský Gen. štáb a těšíme se na rok 2021.

   Takže všichni členové spolku, naši kamarádi a příznivci Old Car Rangers: Myslíme na Vás a přejeme Vám všem namísto Gen. štábu alespoň hezkého Mikuláše a hodně zdraví.

g.M.
 

Ahoj kamarádi a přátelé spolku OCR. Posíláme Vám ještě pár fotek z akce "Uncle Sam Day".

 
 
g.M.

       UNCLE SAM DAY - KŘENEK 2020   

                    FINAL REPORT

   Ahoj kamarádi a příznivci spolku OCR.

   Vše ukazuje na to, že se spolku Old Car Rangers podařilo opět položit základní kámen k nové tradici.

   Po velevydařeném prvním ročníku, který proběhl 12.9.2020, vyhlašujeme každoroční setkávání přátel všeho amerického v rámci oslav amerického svátku "Uncle Sam Day" v Křenku!

   Tajemství úspěchu nové akce spočívá nejspíš v tom, že se Milanu Machkovi, který celé akci velel, povedlo zapojit do přípravy a realizace nejen velký počet členů našeho spolku, ale i spoustu lidí mimo něj. Na prvním místě spolek OCR děkuje kamarádům, šesti harleyářům z brandýského Pitbulls MC klubu, kteří na svých strojích nekompromisně zastavovali dopravu a umožňovali hladký průjezd konvoye křižovatkami po celou  "spanilou jízdu" nádhernou, ještě letní krajinou plnou slunce v okolí Křenku.

   Milan Machka nám zařídil návštěvu, jinak veřejnosti nepřístupných míst v Panenských Břežanech v druhoválečných sídlech K.H. Franka a Reinharda Heydricha. Jirka "Doga" Sedláček měl skvěle připravené povídání obsahující až neuvěřitelné podrobnosti ze života rodiny říšského protektora, ale též příběhy českých zaměstnanců a židovských otroků, kterých pracovalo na zámečku okolo stotřiceti. Češi s utrpením Židů vždy soucítili a snažili se jim pomáhat. A tak po válce do Panenských Břežan k české zahradnici doputovalo nejvyšší izraelské vyznamenání "Spravedlivý mezi národy". Při další zastávce v Mratíně si vzal slovo Honza Macek a absolvovali jsme krátkou přednášku o misi "Velichovky". Skvělé a zajímavé. A hurá vzhůru, směr  Stará Boleslav, na oběd. Na dvůr se napasovalo dvacet kusů vojenské techniky a do toho doslova vletěl Pavel Rogl se svým "kabrioletem" Diamondem a chechtajícími se ratolestmi na korbě (pokud nemáte korbu vybavenou bezpečnostními pásy, tak prý stačí přehodit děti maskovací sítí!). Návrat na základnu byl pak přes vojenský prostor a večer hudba až do půlnoci. Dle hodnocení Milana Machky byla nejkrásnější nedělní společná snídaně. Nádherný pocit být obklopen skvělými, spokojenými kamarády a všechen ten stres, který každého organizátora akce provází, mít už někde hodně, hodně daleko za zády.

Takže: "Příští rok, ve stejnou dobu!"

 
 
 
 
 
Spolek OCR děkuje Milanu Machkovi a všem, kteří přispěli ke zdárnému průběhu akce.
g.M.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Akce 2020

2020/01/04 New Year Joy Ride rekordní

AAR No-1 2020/01/04 New Year Joy Ride rekordní V sobotu 4. ledna 2020 se na tradiční novoroční jízdě při zatažené obloze a teplotě kolem 5 stupňů Celsia sešlo na Kampě rekordních 79 vozidel. Kromě 45 Jeepů/Muttů 12 Dodge, 1 GMC, 1 Chevy, 17 Wranglerů a 3 Cherokee. Za velkého zájmu...
<< 1 | 2 | 3